SPOTKANIA BIBLIOTECZNE Email

image003

Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w cotygodniowych spotkaniach z paniami bibliotekarkami z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Łęcznej
w celu wypożyczania książek. Każdy przedszkolak ma założoną swoją własną kartę biblioteczną. Natomiast 5 i 6- latki raz na dwa miesiące, udają się ze swoimi nauczycielkami do biblioteki w celu wymiany książek. Pani Barbara Wójcik w bibliotece przygotowuje dla dzieci na każdym spotkaniu ciekawą lekcję biblioteczną, wprowadzając tym samym wychowanków w piękny świat literatury. Mamy nadzieję, że te spotkania zaszczepią w dzieciach chęć rozwijania zainteresowań czytelniczych, tak przecież istotnych w rozwoju umysłowym
i emocjonalnym dziecka.

 

Poprawiony: niedziela, 29 września 2013 00:10
 
mod_vvisit_counterDzisiaj1092
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13028
mod_vvisit_counterW tym miesiącu44064
mod_vvisit_counterWszystkich2681049

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 242 gości 

Tylko dla pracowników