SPOTKANIA BIBLIOTECZNE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 19 lutego 2012 21:19

image003

Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w cotygodniowych spotkaniach z paniami bibliotekarkami z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Łęcznej
w celu wypożyczania książek. Każdy przedszkolak ma założoną swoją własną kartę biblioteczną. Natomiast 5 i 6- latki raz na dwa miesiące, udają się ze swoimi nauczycielkami do biblioteki w celu wymiany książek. Pani Barbara Wójcik w bibliotece przygotowuje dla dzieci na każdym spotkaniu ciekawą lekcję biblioteczną, wprowadzając tym samym wychowanków w piękny świat literatury. Mamy nadzieję, że te spotkania zaszczepią w dzieciach chęć rozwijania zainteresowań czytelniczych, tak przecież istotnych w rozwoju umysłowym
i emocjonalnym dziecka.

 

Poprawiony: niedziela, 29 września 2013 00:10
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj2402
mod_vvisit_counterW tym tygodniu12393
mod_vvisit_counterW tym miesiącu78356
mod_vvisit_counterWszystkich1940573

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 232 gości 

Tylko dla pracowników