GÓRA GROSZA Email

Koordynatorem akcji "Góra Grosza" w przedszkolu jest pani Maria Jaszuk.

Akcję "Góra Grosza" w naszym przedszkolu przeprowadzamy już od wielu lat. W roku szkolnym 2017/18 odbędzie się już XVIII edycja tej akcji, której celem jest zbieranie monet w całej Polsce. W naszym przedszkolu w każdej grupie znajduje się skarbonka, do której dzieci wrzucają przyniesione grosiki. Za pośrednictwem Towarzystwa Nasz Dom, które jest organizatorem akcji pomagamy dzieciom, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich biologicznych rodzinach. Wspieramy w ten sposób różne formy opieki zastępczej.

W ubiegłym roku na przełomie listopada i grudnia ponownie zbieraliśmy grosiki i prosiliśmy o wsparcie. Uzbierała się spora góra grosików - 185 zł.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich Rodzicom za każdy grosik w imieniu dzieci, którym pomagamy.

Poprawiony: poniedziałek, 08 stycznia 2018 20:01
 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 122 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj1747
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8186
mod_vvisit_counterW tym miesiącu24622
mod_vvisit_counterWszystkich1460198