GÓRA GROSZA Email

Od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w corocznej akcji "Góra Grosza" organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. W tym roku  odbyła się już 18 edycja tej akcji charytatywnej. Przeprowadzana akcja potwierdza, że zawsze możemy liczyć na bezinteresowną pomoc, opartą na empatii i wrażliwości na potrzeby dzieci i młodzieży, które z różnych przyczyn nie wychowują się w swoich rodzinach biologicznych. Góra Grosza to wspólna praca nauczycieli i przedszkolaków oraz dobra wola Rodziców , wspierających swoje dzieci w bezinteresowną pomoc.

W tym roku w naszym przedszkolu zebraliśmy kwotę 204 złotych.
Jeszcze raz dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za okazaną życzliwość i aktywny udział w Akcji.

Poprawiony: piątek, 22 czerwca 2018 09:12
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1724
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1724
mod_vvisit_counterW tym miesiącu18980
mod_vvisit_counterWszystkich1753983

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 135 gości 

Tylko dla pracowników