GÓRA GROSZA Email

Od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w corocznej akcji "Góra Grosza" organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. W tym roku  odbyła się już 18 edycja tej akcji charytatywnej. Przeprowadzana akcja potwierdza, że zawsze możemy liczyć na bezinteresowną pomoc, opartą na empatii i wrażliwości na potrzeby dzieci i młodzieży, które z różnych przyczyn nie wychowują się w swoich rodzinach biologicznych. Góra Grosza to wspólna praca nauczycieli i przedszkolaków oraz dobra wola Rodziców , wspierających swoje dzieci w bezinteresowną pomoc.

W tym roku w naszym przedszkolu zebraliśmy kwotę 204 złotych.
Jeszcze raz dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za okazaną życzliwość i aktywny udział w Akcji.

Poprawiony: piątek, 22 czerwca 2018 09:12
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj645
mod_vvisit_counterW tym tygodniu10989
mod_vvisit_counterW tym miesiącu32507
mod_vvisit_counterWszystkich1671230

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 148 gości 

Tylko dla pracowników