Zespół „Roztańczone Jedyneczki” kończy rok szkolny 2016/2017 Email

21.06.2017 r. podczas już ostatniego w tym roku szkolnym Festiwalu Talentów ,,Pory Roku -  Wiosna, Lato” zespół taneczny ,,Roztańczone Jedyneczki”, zakończyły rok szkolny, zostały dzieciom wręczone dyplomy oraz medale.

Grupa taneczna „Roztańczone Jedyneczki”, pod kierunkiem pani Ani Mokijewskiej-Sadło, przez cały rok przedszkolny pilnie przygotowywała się do rożnych konkursów, przeglądów, wystąpień muzyczno-tanecznych takich jak: Przegląd muzyczny ,,Idzie Górnik drogą”, Przegląd Poezji ,,W krainie Dziecięcej Fantazji”, Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, Jarmark Łęczyński.
Podsumowując cały rok, tancerze wystąpili przed swoją publicznością dla dzieci i pań z Przedszkola Publicznego nr 1. Wszystkim dzieciom się bardzo podobało, były gorące brawa i świetna zabawa.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj906
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9179
mod_vvisit_counterW tym miesiącu59653
mod_vvisit_counterWszystkich1845128

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 163 gości 

Tylko dla pracowników