Festiwal Talentów "Pory Roku Wiosna-Lato" Email

21 czerwca 2017 r odbył się już ostatni w tym roku szkolnym, wewnątrz przedszkolny "Festiwal Talentów Pory Roku - Wiosna - Lato". Tego dnia w sali Jagódek wszystkie dzieci  wraz z paniami, przyszli aby się świetnie bawić i oglądać utalentowanych kolegów i koleżanek.

Jako pierwsze na scenę wkroczyły utalentowane przedszkolaki  z grupy Skrzaty z piosenką ,,Żabki”. Jako drudzy swoje umiejętności zaprezentowały dzieci z grupy Jagódki w ,,Taniec Kwiatów” do piosenki  ,,Papaya”. Następnie na scenie powitaliśmy Muchomorki, którzy swój talent muzyczny, zaprezentowali w piosence ,,Jedz warzywa i owoce”. Swoje talenty muzyczne w piosence ,,Kolorowe lato” i recytatorskie w wierszach: ,,Żuk” i ,,Lokomotywa” zaprezentowały Motylki. W Słoneczkach są również utalentowane dzieci, które zaprezentowały  swoje zdolności muzyczno-recytatorskie w inscenizacji słowno-muzycznej ,,Przyjście lata”. Najstarsza reprezentacja przedszkolaków z grupy Krasnoludki pokazała talent muzyczno-taneczny w piosence "Wyjeżdżamy na wycieczkę”. Podczas festiwalu swoje zdolności taneczne zaprezentował grupa ,,Roztańczone Jedyneczki” w układach: Rybka Mini, Minionki, Smerfetka.

Na koniec Pani Dyrektor wręczyła nagrody wszystkim uczestnikom festiwalu, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Dziękujemy!

Organizatorkami festiwalu były nauczycielki Anna Mokijewska-Sadło, Agnieszka Dubaj oraz Anna Gomuła-Dobosz.

Gratulujemy wszystkim dzieciom wspaniałych talentów!

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1151
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9424
mod_vvisit_counterW tym miesiącu59898
mod_vvisit_counterWszystkich1845373

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 358 gości 

Tylko dla pracowników