AKADEMIA AQUAFRESH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 19 lutego 2012 21:20

image009


Nasze przedszkole uczestniczy w Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków „Akademia Aquafresh”, która stawia sobie za cel zmniejszenie występowanie próchnicy u dzieci w Polsce, poprzez szeroko prowadzone działania profilaktyczne dla najmłodszych, a także działania edukacyjne skierowane do rodziców.

W naszym przedszkolu nauczyciele wspólnie z dziećmi i rodzicami realizują zajęcia edukacyjne z zakresu zdrowia i higieny jamy ustnej, zdrowego żywienia mającego wpływ na zdrowie zębów oraz codzienne mycie ząbków przez dzieci w przedszkolu.

Poprawiony: niedziela, 23 września 2018 19:56
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj398
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1771
mod_vvisit_counterW tym miesiącu35333
mod_vvisit_counterWszystkich1674056

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 99 gości 

Tylko dla pracowników