Dzień Przedszkolaka Email

20.09.2017r. Dzieci z naszego przedszkola obchodziły "Dzień Przedszkolaka".

W naszym przedszkolu już od rana dzieci powitała wesoła muzyka z piosenkami przedszkolnymi. Po śniadaniu wszyscy wyruszyli kolorowym korowodem na plac przedszkolny. Tam odśpiewaliśmy piosenki grupowe oraz Hymn Przedszkolaka, następnie przedstawiciele grup wypuścili ogromny uśmiechnięty balon. Każdy przedszkolak miał jeszcze ze sobą balonik odpowiadający swoje grupie, w pięciu kolorach: zielony - Skrzaty, fioletowy - Jagódki, czerwony - Muchomorki, żółty - Słoneczka oraz niebieski - Krasnoludki. Radosnym pochodem przy rytmach piosenki "Wąską śnieżką przez ogródek idzie sobie krasnoludek…” wróciliśmy do przedszkola.
Już czekamy na kolejny rok, aby bawić się w Dniu Przedszkolaka.

Poprawiony: sobota, 23 września 2017 15:20
 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj1556
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5146
mod_vvisit_counterW tym miesiącu28256
mod_vvisit_counterWszystkich1338298