EKOSZKOŁY: ZBIÓRKA TELEFONÓW Email

image015

 

W 2011 nasze przedszkole włączyło się do Akcji Ekoszkoły, której celem jest zbiórka niepotrzebnych telefonów komórkowych, bez względu na ich wiek, poziom zużycia czy stan techniczny. Zebraliśmy 150 telefonów, które po przeliczeniu dały nam 750 punktów w zamian za nie otrzymaliśmy książki: opowiadania, encyklopedie i atlasy, natomiast dzieci, które przyniosły telefony otrzymały upominki. Akcja Ekoszkoły ma nie tylko znaczenie ekonomiczne, ale również niesie korzyści dla środowiska naturalnego - wszystkie telefony zamiast trafić na wysypisko zostaną poddane recyklingowi.

 

Poprawiony: niedziela, 13 stycznia 2019 14:14
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj821
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9304
mod_vvisit_counterW tym miesiącu62392
mod_vvisit_counterWszystkich2454323

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 226 gości 

Tylko dla pracowników