EKOSZKOŁY: ZBIÓRKA TELEFONÓW Email

image015

 

W 2011 nasze przedszkole włączyło się do Akcji Ekoszkoły, której celem jest zbiórka niepotrzebnych telefonów komórkowych, bez względu na ich wiek, poziom zużycia czy stan techniczny. Zebraliśmy 150 telefonów, które po przeliczeniu dały nam 750 punktów w zamian za nie otrzymaliśmy książki: opowiadania, encyklopedie i atlasy, natomiast dzieci, które przyniosły telefony otrzymały upominki. Akcja Ekoszkoły ma nie tylko znaczenie ekonomiczne, ale również niesie korzyści dla środowiska naturalnego - wszystkie telefony zamiast trafić na wysypisko zostaną poddane recyklingowi.

 

Poprawiony: niedziela, 13 stycznia 2019 14:14
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj977
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9250
mod_vvisit_counterW tym miesiącu59724
mod_vvisit_counterWszystkich1845199

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 230 gości 

Tylko dla pracowników