ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK Email

image001

Nasze przedszkole już ósmy rok bierze udział w akcji zbierania plastikowych nakrętek dla Hospicjum Małego Księcia w Lublinie. Dzięki  ogromnej mobilizacji zarówno ze strony dzieci, jak i Rodziców wszystkie uzbierane nakrętki przekazaliśmy podopiecznym hospicjum. Czasami tak niewiele trzeba, aby pomóc chorym, bezbronnym dzieciom. Wystarczą dobre chęci i wieeeelkie serce do niesienia pomocy słabszym, a właśnie takim się Państwo wykazali, więc tym bardziej jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! OKAZUJE SIĘ, ŻE RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

W roku szkolnym 2018/2019 zapraszamy do dalszej współpracy... :).


NAKRĘĆ SIĘ I POMÓŻ CHORYM DZIECIOM!

Poprawiony: niedziela, 13 stycznia 2019 13:47
 
mod_vvisit_counterDzisiaj1127
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13063
mod_vvisit_counterW tym miesiącu44099
mod_vvisit_counterWszystkich2681084

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 262 gości 

Tylko dla pracowników