"Cała Polska Czyta Dzieciom" - pani Wiola Email

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze wśród najmłodszych.

W dniu dzisiejszym w ramach kampanii społecznej ,,Cała Polska Czyta Dzieciom", pani Wiola czytała przedszkolakom książeczkę pt. ,,Bzowa Babuleńka". Dzieci z zainteresowaniem słuchały bajeczki oraz oglądały piękne, kolorowe ilustracje. Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały pani Wioli gromkimi brawami i specjalnie przygotowanym podziękowaniem. Zrobiliśmy pamiątkowe, wspólne zdjęcie.

BARDZO DZIĘKUJEMY PANI WIOLI ZA PRZYBLIŻENIE DZIECIOM PIĘKNA LITERATURY DZIECIĘCEJ.
ZAPRASZAMY RODZICÓW, DZIADKÓW I STARSZE RODZEŃSTWO DO CZYTANIA DZIECIOM W PRZEDSZKOLU.

 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 182 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj450
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5569
mod_vvisit_counterW tym miesiącu27968
mod_vvisit_counterWszystkich1624701