Pani Joasia z Domu Tradycji Ludowej gościem "Krasnoludków" Email

Dnia 6.10.2017 roku grupę ,,Krasnoludki" odwiedziła p. Joasia z Domu Tradycji Ludowej w Starej Wsi.

Zajęcia rozpoczęły się piękną opowieścią o koniach, która bardzo się dzieciom podobała. Słuchały z uwagą i zainteresowaniem. Później przedszkolaki przystąpiły do wykonywania rękodzieła ,,Konik". Dzieci pod kierunkiem p. Joasi pracowały bardzo chętnie oraz wytrwale. Nadawały imiona swoim ,,konikom." Wykonane przez siebie piękne prace, dzieci zabrały do swoich domów. Obiecały, że pobawią się nimi z rodzeństwem i rodzicami.
Na zakończenie podziękowaliśmy p. Joasi i zaprosiliśmy do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 281 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj691
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5810
mod_vvisit_counterW tym miesiącu28209
mod_vvisit_counterWszystkich1624942