Próbna ewakuacja dzieci oraz pracowników przedszkola Email

26 września 2017 r. w naszym przedszkolu została przeprowadzona próbna ewakuacja dzieci oraz pracowników przedszkola.

Za przebieg ćwiczeń odpowiadała Dyrektor przedszkola. Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie z zasadami bezpiecznej ewakuacji – szybkiej, zorganizowanej i pozbawionej elementów paniki. Zakres i przebieg działań został uzgodniony z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Łęcznej. Po ćwiczeniach dzieci mogły obejrzeć samochód bojowy oraz jego wyposażenie. Cała akcja przebiegała sprawnie i bez zakłóceń pod czujnym okiem strażaków.

Poprawiony: środa, 25 października 2017 18:05
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj873
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9146
mod_vvisit_counterW tym miesiącu59620
mod_vvisit_counterWszystkich1845095

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 133 gości 

Tylko dla pracowników