Dzień Tolerancji
Dzień Tolerancji Email

16 listopada świętowaliśmy Dzień Tolerancji. Dzieci z grupy "Krasnoludki" zaprezentowały Paniom oraz koleżankom i kolegom, swój krótki program artystyczny: piosenkę "Tolerancja", wiersze "Tolerancja" oraz taniec "Dwóm tańczyć się zachciało".

Pani Marylka przeczytała bajkę terapeutyczną "Razem raźniej i przyjaźniej". Wszyscy uważnie słuchaliśmy opowieści o żabkach i sowach. Uczyliśmy się postawy otwartości, szacunku i życzliwości w stosunku do siebie nawzajem.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor oraz Panie ze wszystkich grup dostały medale - podziękowania.

Poprawiony: środa, 22 listopada 2017 20:35
 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 152 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj1250
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5956
mod_vvisit_counterW tym miesiącu18094
mod_vvisit_counterWszystkich1581665