Dzień Tolerancji Email

16 listopada świętowaliśmy Dzień Tolerancji. Dzieci z grupy "Krasnoludki" zaprezentowały Paniom oraz koleżankom i kolegom, swój krótki program artystyczny: piosenkę "Tolerancja", wiersze "Tolerancja" oraz taniec "Dwóm tańczyć się zachciało".

Pani Marylka przeczytała bajkę terapeutyczną "Razem raźniej i przyjaźniej". Wszyscy uważnie słuchaliśmy opowieści o żabkach i sowach. Uczyliśmy się postawy otwartości, szacunku i życzliwości w stosunku do siebie nawzajem.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor oraz Panie ze wszystkich grup dostały medale - podziękowania.

Poprawiony: środa, 22 listopada 2017 20:35
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj379
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1752
mod_vvisit_counterW tym miesiącu35314
mod_vvisit_counterWszystkich1674037

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

Tylko dla pracowników