Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu Email

25 listopada to dzień, w którym obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu święto to obchodziliśmy w piątek 24 listopada. W tym dniu wszystkie przedszkolaki przybyły do przedszkola ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi.

Uroczystość z tej okazji przygotowała grupa „Jagódki”. Podczas uroczystości dzieci śpiewały piosenki, były misiowe konkursy, zagadki i wspólne tańce.

Wśród zaproszonych gości była pani Basia z biblioteki, która przybliżyła dzieciom historię pluszowego misia oraz wręczyła nagrody przyznane w konkursie „Oto Miś, który urodziny obchodzi dziś”. Nagrodzone dzieci otrzymały nagrody w postaci książek ufundowanych przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej oraz maskotek ufundowanych przez Bank Spółdzielczy w Łęcznej.

Dla najmłodszych gości przygotowana została jeszcze jedna niespodzianka ufundowana przez Radę Rodziców naszego przedszkola. Niespodzianką tą był tort, po wniesieniu którego wszyscy odśpiewali "Sto lat" misiom. Na zakończenie uroczystości przedszkolaki zostały poczęstowane słodkościami.

Bardzo serdecznie dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród rzeczowych oraz tortu.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1086
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9359
mod_vvisit_counterW tym miesiącu59833
mod_vvisit_counterWszystkich1845308

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 306 gości 

Tylko dla pracowników