Wycieczka do Kopalni Węgla Kamiennego „Bogdanka”
Wycieczka do Kopalni Węgla Kamiennego „Bogdanka” Email

21.11.2017r. Grupa Krasnoludków wraz ze Słoneczkami i Motylkami zwiedziła strefę C budynku Zarządu Kopalni Lubelskiego Węgla Bogdanka. Dzieci obejrzały ciekawe eksponaty oraz film związany z pracą górników. Ponadto przez chwilę miały okazję poczuć się jak górnicy pracujący pod ziemią. Wycieczkę zakończył konkurs wiedzy. Dzieci bezbłędnie odpowiadały na pytania:

Kiedy górnicy obchodzą swoje święto?
Kto jest patronką górników?
Jakie kolory pióropuszy noszą górnicy?
Kto nosi biało- czerwony pióropusz?
Jakich narzędzi górnicy używają w swojej pracy?

 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj1170
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5876
mod_vvisit_counterW tym miesiącu18014
mod_vvisit_counterWszystkich1581585