Wycieczka do Kopalni Węgla Kamiennego „Bogdanka” Email

21.11.2017r. Grupa Krasnoludków wraz ze Słoneczkami i Motylkami zwiedziła strefę C budynku Zarządu Kopalni Lubelskiego Węgla Bogdanka. Dzieci obejrzały ciekawe eksponaty oraz film związany z pracą górników. Ponadto przez chwilę miały okazję poczuć się jak górnicy pracujący pod ziemią. Wycieczkę zakończył konkurs wiedzy. Dzieci bezbłędnie odpowiadały na pytania:

Kiedy górnicy obchodzą swoje święto?
Kto jest patronką górników?
Jakie kolory pióropuszy noszą górnicy?
Kto nosi biało- czerwony pióropusz?
Jakich narzędzi górnicy używają w swojej pracy?

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj898
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9171
mod_vvisit_counterW tym miesiącu59645
mod_vvisit_counterWszystkich1845120

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 155 gości 

Tylko dla pracowników