Czytamy po angielsku w bibliotece Email

29 marca i 3 kwietnia w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej przy ul. Bożniczej 21 zorganizowano głośne czytanie po angielsku w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”.
Zajęcia prowadzone były w bardzo interesujący sposób przez Ewę Dołgań-Panas – dyrektora Centrum Hellen Doron w Łęcznej. W spotkaniu uczestniczyły przedszkolaki z grup 6 latków i 5-6 latków.
Czytelnia biblioteki zamieniła się na ten czas w farmę, na której kurka – tytułowa bohaterka bajki – szukała pomocników do pieczenia chleba. Dzieci poznały mieszkające na farmie zwierzęta oraz panujące na niej zwyczaje. Czytaniu towarzyszyła nauka angielskich słówek, zajęcia ruchowe i plastyczne oraz wesoła zabawa z kangurkiem, co bardzo przypadło do gustu przedszkolakom.
Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało dyplom uczestnictwa we wspólnym czytaniu oraz kolorowankę.


Poprawiony: czwartek, 05 kwietnia 2012 18:30
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Tylko dla pracowników