I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu Email

 

17 kwietnia w Zespole Szkół w Cycowie odbył się I Powiatowy Konkurs Piosenki o Zdrowiu. Organizatorami konkursu był Powiatowy Zespół ds. Szkół Promujących Zdrowie, Starostwo Powiatowe w Łęcznej oraz Zespół Szkół w Cycowie. Główne cele konkursu to rozpowszechnianie i popularyzowanie treści prozdrowotnych, oddziaływanie profilaktyczne poprzez przekazywanie wiedzy w formie atrakcyjnej dla dzieci, integracja środowiska przedszkolnego i szkolnego oraz rozwijanie uzdolnień wokalnych i zainteresowań muzycznych.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 14 grup z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu powiatu łęczyńskiego. Komisja oceniała wykonywane piosenki w dwóch kategoriach wiekowych – przedszkole i klasy 0–III. Nasze przedszkole reprezentowała grupa dzieci 6-letnich pod nazwą „Skrzaty”: Edytka Księżopolska, Bartuś Kowalski, Julia Ozon, Natalka Węgorowska, Jaś Maliborski, Weronika Pogoda i Oskar Osowski; opiekunkami grupy były pani Agnieszka Dubaj i pani Katarzyna Gańska. Podczas występu przedszkolaki zaprezentowały utwór autorstwa pani Renaty Panas „Zdrowe krasnoludki”

W swojej kategorii wiekowej dzieci z naszego przedszkola zajęły pierwsze miejsce. Gratulacje.

 

Poprawiony: piątek, 20 kwietnia 2012 20:08
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 179 gości 

Tylko dla pracowników