„Muchomorki” świętują Dzień Babci i Dziadka Email

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem i miłością: kochają, wspierają, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie. Wnuki to czują i doceniają, dlatego zaprosiły swoich seniorów do przedszkola na Dzień Babci i Dziadka. Podczas występu przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły, a następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom niespodzianki. Cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek do babci i dziadka. Natomiast goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta i gromkimi brawami podziękowali im za występ. Był to dzień wyjątkowy, pełen wzruszeń i radości.

Ogromne podziękowania dla Rodziców „Muchomorków” za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 288 gości 

Tylko dla pracowników