Dzień Babci i Dziadka Email

W dniu 25 stycznia w naszej grupie odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci z grupy „Jagódki” przygotowały program artystyczny w którym zaprezentowały wierze, piosenki a także pokaz taneczny, podczas którego chłopcy przebrani za babcie zatańczyli do piosenki „Babuszki”. Taniec w wykonaniu chłopców bardzo spodobał się przybyłym gościom wywołując uśmiech na ich twarzach.

Występy przedszkolaków zostały nagrodzone licznymi brawami, dzieci zaś w ramach swojej wdzięczności za trud włożony w ich wychowanie wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane serca. Po występach goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 331 gości 

Tylko dla pracowników