Świętujemy Dzień Babci i Dziadka w "Krasnoludkach" Email

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje - to Święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dnia 24 stycznia dzieci z grupy ,,Krasnoludków" gościły w przedszkolu swoich najukochańszych Dziadków.
W podziękowaniu za ich cierpliwość, czas , opiekę oraz ogrom bezinteresownej miłości mali artyści przedstawiły swoim kochanym gościom program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne.
Następnie dzieci złożyły Babciom i Dziadkom życzenia, wręczając wykonane przez siebie, piękne prezenty. Uroczystość zakończono wspólną gościną,  przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez Rodziców.
Był to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości. Dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.

KOCHANI !!!

Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA
ŻYCZYMY WAM STO LAT,  WSZYSTKIEGO O CZYM MARZYCIE
I PRAGNIEMY WAM PODZIĘKOWAĆ ZA WASZ TRUD I MIŁOŚĆ ❤❤❤

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 136 gości 

Tylko dla pracowników