Warsztaty w „Jagódkach” Email

W dniu 18 stycznia w naszej grupie odbyły się warsztaty w których uczestniczyli nasi wychowankowie wraz ze swoimi rodzicami.

Podczas zajęć dzieci z pomocą swoich rodziców przygotowywały prezenty z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka. Każdy starał się wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafi. Zaangażowanie i wysiłek włożony w wykonanie prac zaowocowały powstaniem pięknych serc, a czas spędzony razem okazał się świetną zabawą. Dziękujemy rodzicom za obecność na warsztatach i ich zaangażowanie.

W dniu 18 stycznia w naszej grupie odbyły się warsztaty w których uczestniczyli nasi wychowankowie wraz ze swoimi rodzicami.

 

Podczas zajęć dzieci z pomocą swoich rodziców przygotowywały prezenty z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka. Każdy starał się wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafi. Zaangażowanie i wysiłek włożony w wykonanie prac zaowocowały powstaniem pięknych serc, a czas spędzony razem okazał się świetną zabawą. Dziękujemy rodzicom za obecność na warsztatach i ich zaangażowanie.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 175 gości 

Tylko dla pracowników