Bal Karnawałowy 2018 Email

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Dnia 26.01.2018r. w naszym przedszkolu odbył się ,,Bal przebierańców." W tym dniu przenieśliśmy się do Wielkiej Krainy Bajek. Na balu pojawiły się wróżki, księżniczki, batmany, muszkieterowie, piraci i wiele innych tajemniczych postaci z bajek. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce- przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się radosny uśmiech, który nie znikał mimo zmęczenia.
Przedszkolaki do domów wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

DZIĘKUJEMY DZIECIOM I RODZICOM ZA ZAANGAŻOWANIE W PRZYGOTOWANIE PIĘKNYCH BALOWYCH STROJÓW

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 161 gości 

Tylko dla pracowników