Odwiedzamy wystawę Szopek Krakowskich Email

W dniu 05.02.2018 r. dzieci z grupy ,,Krasnoludki" i ,,Słoneczka" wybrały się na wycieczkę do Starostwa Powiatowego w Łęcznej.

Celem wycieczki było spotkanie z p. Piotrem Baczyńskim- który zajmuje się projektowaniem i tworzeniem szopek krakowskich oraz oglądanie wystawy jednej z szopek. Pan Piotr opowiadał zaciekawionym przedszkolakom skąd bierze pomysły, z jakich materiałów, jak długo oraz w jaki sposób powstają te przepiękne dzieła. Dzieci słuchały z zainteresowaniem i podziwiały piękną wystawę.

DZIĘKUJEMY PANU PIOTROWI ZA BARDZO CIEKAWE SPOTKANIE ORAZ MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA PIĘKNEJ WYSTAWYSmile

 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 155 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj331
mod_vvisit_counterW tym tygodniu331
mod_vvisit_counterW tym miesiącu23441
mod_vvisit_counterWszystkich1333483