Znani czytają w Bibliotece Email

 

11 maja 2012 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej odbyło się głośne czytanie z cyklu „Znani w Łęcznej czytają ulubione książki swojego dzieciństwa". Spotkanie zostało zorganizowane w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom" oraz z okazji Tygodnia Bibliotek, który w tym roku obchodzony jest pod hasłem „Biblioteka ciągle w grze!". Dzieci z grup 5 i 6 letnich wysłuchały utworów: „Słoń Trąbalski" w wykonaniu Piotra Jastrzębskiego, „Lokomotywa", którą zaprezentowała Małgorzata Kosiarska, „Kaczka Dziwaczka" oraz „Na straganie" przeczytanych przez Janusza Matyska. „Dziurki w serze" – to ulubiony wiersz Julianny Bednarskiej, a „Koziołeczek" – Anny Skrzypek-Woźniackiej. Przedszkolaki słuchały z ogromnym zainteresowaniem prezentowanych utworów, a na zakończenie wręczyły czytającym własnoręcznie wykonane kwiatki.

Poprawiony: piątek, 18 maja 2012 17:51
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 

Tylko dla pracowników