Lubelska Straż Ochrony Zwierząt Email

05.03.2018r. nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele Fundacji – Lubelska Straż Ochrony Zwierząt. Pani Komendant wraz z inspektorami i funkcjonariuszami opowiadała dzieciom o pracy fundacji. Ponadto dzieci dowiedziały się jak się zachować, kiedy widzimy niebezpieczne zwierzę, gdzie szukać pomocy w przypadku napotkania porzuconego zwierzęcia oraz w jaki sposób każdy z nas można wesprzeć działania fundacji.

Dzieci w podziękowaniu za bardzo ciekawą prelekcje przekazały fundacji karmę dla potrzebujących piesków.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1680
mod_vvisit_counterW tym tygodniu12680
mod_vvisit_counterW tym miesiącu53006
mod_vvisit_counterWszystkich2006249

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 422 gości 

Tylko dla pracowników