Dzień Kobiet w „Muchomorkach” Email

Dnia 8 marca w grupie „Muchomorków” było bardzo odświętnie i uroczyście.

Najpierw Panie otrzymały od swoich małych podopiecznych życzenia, kwiaty i wzruszające, odśpiewane przez Kamilka, każdej Pani z osobna „Sto lat”, a następnie dziewczynki otrzymały od swoich kolegów róże oraz moc życzeń i uścisków. Dziewczynki były bardzo dumne i szczęśliwe, odwdzięczyły się chłopcom pysznymi cukiereczkami. Były wspólne zabawy ruchowe ze śpiewem i refleksja…, że nasi mali chłopcy potrafią zachować się z klasą, jak prawdziwi dżentelmeni.

Brawo chłopcy!!!

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1752
mod_vvisit_counterW tym tygodniu12752
mod_vvisit_counterW tym miesiącu53078
mod_vvisit_counterWszystkich2006321

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 284 gości 

Tylko dla pracowników