Dzień matematyki Email

W ramach realizacji projektu matematyczno-przyrodniczego „Ekomatematyka” w dniu 14 marca w grupie Jagódki zorganizowano obchody dnia matematyki.

Podczas wspólnych zabaw dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały swoja wiedzę z zakresu matematyki, przyrody a także sprawność fizyczną. Dzieci za wykonane zadania otrzymały odznaki „Mistrz matematyki” a grupy przedszkolne dyplomy uczestnictwa w zorganizowanej uroczystości. Obchody dnia matematyki przygotowane zostały przez panie Marię Jaszuk i Wioletę Ładniak. Na zakończenie uroczystości każda grupa dostała zadanie do wykonania – pisankę w formacie A3 ozdobioną wzorami z kolorowych figur geometrycznych.

Poprawiony: sobota, 17 marca 2018 18:48
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj668
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11012
mod_vvisit_counterW tym miesiącu32530
mod_vvisit_counterWszystkich1671253

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 152 gości 

Tylko dla pracowników