Wycieczka do Krasnobrodu Email

 

1 czerwca 2012 r. z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki z grup 5, 6 latków oraz oddziału w Nowogrodzie wyjechały na wycieczkę do Krasnobrodu. Dzieci odwiedziły Park Dinozaurów w dolinie Rocha, gdzie poznały różne gatunki dinozaurów. Mogły nie tylko zobaczyć te prastare zwierzęta, ale dotknąć je i zrobić sobie zdjęcia. Po zwiedzaniu ścieżki z dinozaurami dzieci bawiły się na placu zabaw. Przez chwilę mogły zmienić się w archeologów i odkopywać własnoręcznie szkielet ogromnego dinozaura. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Kapliczki św. Rocha. Legenda głosi, że obejście góry przyniesie szczęście i spełnią się najskrytsze marzenia.  Naszym dzieciom ziszczą się z pewnością. Zmęczeni licznymi atrakcjami udaliśmy się na zasłużony odpoczynek i posiłek. Następnie dzieci zwiedziły sanktuarium Maryjne, Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej i Ptaszarnię. Wszystko co dobre kiedyś się kończy, więc i nasza wycieczka powoli dobiegła końca. W drodze powrotnej wstąpiliśmy jeszcze do Kapliczki Na Wodzie. Tam wszyscy się pomodlili, podziękowali za wspaniały dzień, skosztowali „cudownej” wody, a niektórzy nawet zabrali trochę dla swoich bliskich.Poprawiony: poniedziałek, 04 czerwca 2012 17:39
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 3063 gości 

Tylko dla pracowników