„W Krainie Dziecięcej Fantazji” - powitanie wiosny Email

21 marca 2018 r. odbył się Przegląd Poezji "W Krainie Dziecięcej Fantazji" zorganizowany przez Przedszkole Publiczne nr 1 im. M. Konopnickiej w Łęcznej i Centrum Kultury w Łęcznej.

Przegląd zorganizowany został z okazji pierwszego dnia wiosny po raz szósty. Z tej okazji dzieci z łęczyńskich przedszkoli przeszły w barwnych korowodach z kukłami Marzanny do Centrum Kultury, aby pożegnać Panią Zimę i powitać Wiosnę. Przegląd poezji rozpoczął się występem teatru dziecięcego „Twórczy Przedszkolak” z Przedszkola Publicznego nr 1, następnie podopieczni łęczyńskich przedszkoli powitali wiosnę wspaniałymi prezentacjami artystycznymi, w których przedstawili swoje talenty taneczne i recytatorskie. Uczestnicy wspólnie śpiewali piosenki o wiośnie oraz tradycyjnie pożegnali zimę rozbierając przygotowane kukły. Na zakończenie uroczystości dzieci pod kierunkiem pani Oli z CK zatańczyły zumbę.

Każdy uczestnik przeglądu po prezentacji wiersza otrzymał dyplom oraz upominek finansowany przez Burmistrza Łęcznej.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Centrum Kultury w Łęcznej.

Poprawiony: sobota, 14 kwietnia 2018 08:18
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 160 gości 

Tylko dla pracowników