Rodzic ekspert - Mama Pawełka Email

W dniu 17 kwietnia grupę „Muchomorki”odwiedził przesympatyczny gość – mama Pawełka. Pani Ania jest pielęgniarką i przybyła do nas w ramach akcji „Rodzic ekspert”.

Pani Ania przybliżyła dzieciom specyfikę swojego zawodu, opowiedziała dzieciom czym zajmuje się na co dzień oraz zapoznała nasze przedszkolaki z podstawowymi narzędziami używanymi w swojej pracy. Dzieci w trakcie spotkania dowiedziały się co należy zrobić gdy się zranią lub poparzą, dowiedziały się też jak zdrowo się odżywiać oraz utrwaliły sobie numery alarmowe.

Na zakończenie przedszkolaki otrzymały naklejki.

Bardzo dziękujemy Pani Ani za przybliżenie nam tak odpowiedzialnego zawodu i poświęcony czas.

Gorąco zachęcamy innych rodziców, aby zechcieli przybliżyć nam swoje zawody lub zainteresowania.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 305 gości 

Tylko dla pracowników