„Czerwony Kapturek”- XI Powiatowy Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych Email

12 czerwca (wtorek) dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w XI Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych. Organizatorami były przedszkolaz Milejowa i Puchaczowa. Patronat honorowy nad imprezą objęło Starostwo Powiatowe w Łęcznej. Prezentacje uczestników przeglądu poprzedził występ aktora Teatru Muzycznego w Lublinie, który w interesujący sposób opowiadał o swojej pracy. Dzieci dowiedziały się jak ćwiczyć głos by wiersze i piosenki brzmiały wyraźnie i głośno. Miały również możliwość zobaczenia rekwizytów teatralnych i sposobu wykonania makijażu scenicznego. Nasze przedszkolaki w Milejowie wystawiły bajkę pt. „Czerwony Kapturek”. W przedstawieniu wzięła udział 8 osobowa grupa dzieci 5,6-letnich w obsadzie: Narrator- Madzia G., Julia M., Czerwony Kapturek- Klaudia O., Wilk- Krzyś J., Mama- Ewa M., Babcia- Iga P., Dziadek- Antoś D. Po występie artyści otrzymali puchar, dyplomy i upominki od organizatorów oraz głośne brawa od widowni. Gratulujemy talentu dzieciom i dziękujemy rodzicom za aktywne włączenie się w przygotowania.

Poprawiony: czwartek, 14 czerwca 2012 19:15
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 95 gości 

Tylko dla pracowników