Kolejny Festiwal Talentów Email

W dniu 18.05.2018r. w Naszym Przedszkolu odbył się kolejny FESTIWAL TALENTÓW.

Celem Festiwalu było:

- upowszechnianie wartościowych utworów wokalnych dla dzieci i młodzieży

- propagowanie piosenki dziecięcej, jako formy rozwoju zdolności muzycznych;

- umożliwienie zaprezentowania zdolności wokalnych, recytatorskich, teatralnych i tanecznych przed rówieśnikami;

- przygotowanie młodych wokalistów do wystąpień na scenie.

W naszym Przedszkolu nie brakuje utalentowanych dzieci, dlatego podczas Festiwalu talentów 2018r., przedstawiciele każdej grupy mogli się zaprezentować w jednym z talentów: recytatorskim, muzycznym, tanecznym, itp. Festiwal był dużym przeżyciem dla przedszkolaków i pracowników. Przygotowane przez każdą z grup występy były na wysokim poziomie. Dzieci przedstawiły bardzo ciekawy repertuar. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrody.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości 

Tylko dla pracowników