Rozstrzygnięcie konkursu Helen Doron - Julia I miejsce Email

Centrum Helen Doron w Łęcznej we współpracy z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną im. Zbigniewa Herberta uczciło Dzień Dziecka podczas wspólnego spotkania z książką w języku angielskim. O godz. 17.00 w siedzibie Biblioteki przy ulicy Bożnicznej 21 został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Kangi czyta bajki po angielsku” ogłoszony przez Helen Doron Łęczna i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną.
Zadaniem uczestników konkursu było  zaprojektowanie i wykonanie zakładki do książki z maskotką Helen Doron – kangurkiem KANGIM.
Na konkurs wpłynęło 101 prac.

Jury w składzie:
1. Paweł Brodzisz
2. Barbara Małek 3. Joanna Wronisz

Uznało, iż w kategorii przedszkolaków  I miejsce otrzyma Julia Ozon z grupy 6-latków.

Serdecznie gratulujemy.


Poprawiony: wtorek, 26 czerwca 2012 17:07
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 152 gości 

Tylko dla pracowników