"Krasnoludki" z wizytą w Szkole Podstawowej nr 2 Email

Dnia 24.05.2018 r. grupa "Krasnoludki" wybrała się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej w ramach współpracy Przedszkola ze Szkołą.

Przedszkolaki poznały szkołę, do której będą uczęszczać po ukończeniu przedszkola. Wizyta miała na celu ułatwienie adaptacji i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów. Dzieci uczestniczyły w lekcji wraz z kolegami z klasy ,,0". Wykonywały pracę plastyczną - ,,lunety", o których później samodzielnie opowiadały. Dla ,,Krasnoludków" było to duże przeżycie, ponieważ większość dzieci po raz pierwszy przekroczyła próg szkoły.
Radośni, z uśmiechami na buźkach wróciliśmy do przedszkola.

DZIĘKUJEMY BARDZO PANI DARII ZA CIEKAWE ZAJĘCIA

Poprawiony: czwartek, 07 czerwca 2018 20:55
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 143 gości 

Tylko dla pracowników