Wycieczka do Parku Rozrywki "Jumbo" Email

Dnia 30.05.2018 r. w ramach realizacji projektu profilaktycznego "Alkohol- wróg ogniska domowego" zorganizowana została wycieczka do Parku Rozrywki "Jumbo" w Ludwinie. W wycieczce uczestniczyły dzieci z grupy "Krasnoludki", "Muchomorki" i ,"Motylki" wraz z rodzicami.

Celem wycieczki była:
- integracja rodziców i dzieci;
- ukazanie rodzicom alternatywnych form spędzania wolnego czasu ze swoimi dziećmi;
-  wyrabianie zamiłowania do wycieczek jako źródła zdrowia, wypoczynku, radości, rekreacji oraz wspólnie spędzonego czasu z rodzicami.

Przedszkolaki korzystały z placu zabaw wyposażonego w wiele urządzeń do wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu: zjeżdżalnie, tory przeszkód, zamki do skakania, trampoliny. Gdy poczuliśmy się zmęczeni były inne atrakcje (rzutki, wygodne leżaki do odpoczynku). Była również miła niespodzianka: pyszne lody oraz popcorn.
Było wspaniale, dzieci spędziły czas na dobrej rozrywce w atmosferze dającej poczucie ciepła, bezpieczeństwa i radości poprzez bliski kontakt ze swoimi rodzicami.

ZMĘCZENI ALE RADOŚNI Z UŚMIECHNIĘTYMI I OPALONYMI  BUZIAMI WRÓCILIŚMY DO PRZEDSZKOLA NA PYSZNY OBIADEK.

Poprawiony: czwartek, 07 czerwca 2018 06:09
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 132 gości 

Tylko dla pracowników