PROGRAM EDUKACJI ANTYNIKOTYNOWEJ "CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 07 czerwca 2018 06:18

Przedszkolny Program Edukacji Antynikotynowej pt. „Czyste powietrze wokół nas” adresowany jest do dzieci pięcio- i sześcioletnich oraz ich rodziców.

Celem programu jest wzrost kompetencji rodziców w zakresie ochrony dzieci przed ekspozycją na dym tytoniowy oraz zwiększenie umiejętności dzieci w zakresie radzenia sobie w sytuacjach, gdy przebywają w zadymionych pomieszczeniach lub gdy dorośli palą przy nich tytoń.

Program jest pierwszym etapem edukacji prozdrowotnej dzieci w zakresie nabywania wiedzy na temat szkodliwości palenia. Zajęcia edukacyjne dla dzieci oraz rodziców prowadzą wychowawcy grup przedszkolnych wykorzystując materiały edukacyjne przygotowane przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

Logo programu to zielony „Dinuś”, który przeprowadza dzieci przez kolejne etapy programu.


Koordynatorem programu jest p. Urszula Pytka.

Poprawiony: niedziela, 23 września 2018 19:58
 
mod_vvisit_counterDzisiaj917
mod_vvisit_counterW tym tygodniu917
mod_vvisit_counterW tym miesiącu54366
mod_vvisit_counterWszystkich2607694

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

Tylko dla pracowników