PROGRAM EDUKACJI ANTYNIKOTYNOWEJ "CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS" Email

Przedszkolny Program Edukacji Antynikotynowej pt. „Czyste powietrze wokół nas” adresowany jest do dzieci pięcio- i sześcioletnich oraz ich rodziców.

Celem programu jest wzrost kompetencji rodziców w zakresie ochrony dzieci przed ekspozycją na dym tytoniowy oraz zwiększenie umiejętności dzieci w zakresie radzenia sobie w sytuacjach, gdy przebywają w zadymionych pomieszczeniach lub gdy dorośli palą przy nich tytoń.

Program jest pierwszym etapem edukacji prozdrowotnej dzieci w zakresie nabywania wiedzy na temat szkodliwości palenia. Zajęcia edukacyjne dla dzieci oraz rodziców prowadzą wychowawcy grup przedszkolnych wykorzystując materiały edukacyjne przygotowane przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

Logo programu to zielony „Dinuś”, który przeprowadza dzieci przez kolejne etapy programu.


Koordynatorem programu jest p. Urszula Pytka.

Poprawiony: niedziela, 23 września 2018 19:58
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1433
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1433
mod_vvisit_counterW tym miesiącu32719
mod_vvisit_counterWszystkich1767722

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości 

Tylko dla pracowników