Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej w Przedszkolu Email

W dniu 6 czerwca w ramach współpracy do naszego Przedszkola przybyli Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej.

Uczniowie klas 7 oraz Gimnazjum przygotowali dla naszych przedszkolaków przedstawienie pt. „Mole książkowe przedstawiają”. W spektaklu mogliśmy obejrzeć ciekawą interpretację znanych dzieciom bajek m.in. „Czerwony Kapturek”, „Jaś i Małgosia” czy „Smok Wawelski”. Na zakończenie starsi koledzy sprawdzili uwagę i skupienie przedszkolaków zadając im pytania o treść przedstawionych utworów oraz rozdali obrazki, które dzieci mieli pokolorować.

Dziękujemy Wolontariuszom i ich Paniom za wizytę i poświęcony czas!

Poprawiony: niedziela, 01 lipca 2018 19:38
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 122 gości 

Tylko dla pracowników