Dzień Dziecka w Muchomorkach Email

Dzień Dziecka to jeden z ulubionych dni w roku, na który czekają dzieci. Grupa Muchomorki ten dzień świętowała w swoim gronie.

Nasze przedszkolaki tego dnia wybrały się ze swoimi Paniami do pobliskiej lodziarni na lody. Każdy mały przedszkolak miał okazję samodzielnie kupić wybranego przez siebie loda, dzieci w tej roli spisały się na medal. Po pysznym deserze były zabawy na świeżym powietrzu, po czym wszyscy udali się do sali, gdzie rozbrzmiewała wesoła dziecięca muzyka zapraszająca do tańca. Był to dzień pełen atrakcji w którym nie zabrakło malowania twarzy i prezentów.

Wszystkim dzieciom jeszcze raz życzymy, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają!

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 108 gości 

Tylko dla pracowników