„Dzieci Kontra Śmieci - Recyklingowe Zwierzęta” - rozstrzygnięcie konkursu Email

W dniu 19 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu realizowanego w ramach Projektu Ekologicznego „Dzieci kontra śmieci”.

Do konkursu przystąpiło 8 placówek z powiatu łęczyńskiego, łącznie wpłynęło 22 prace z których trzy osobowe jury wyłoniło zwycięzcę konkursu, II oraz III miejsce. Pozostałe prace otrzymały wyróżnienia. Każda wykonana praca została nagrodzona upominkami. Wśród nagród znalazły się książki, kredki ołówkowe, plecaki turystyczne oraz globusy. Podczas uroczystości mogliśmy gościć Burmistrza Miasta Łęczna, dyrektorów przedszkoli, nauczycieli, rodziców i dzieci biorące udział w konkursie. Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem wszystkich gości przez panią dyrektor, krótkiego przemówienia organizatorów i występu dzieci z naszego przedszkola. Po wręczeniu nagród wszyscy przybyli goście zostali zaproszeniu na słodki poczęstunek.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, a zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy.

Bardzo serdecznie dziękujemy Urzędowi Miasta Łęczna oraz Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie za ufundowanie nagród.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 153 gości 

Tylko dla pracowników