Wycieczka Krasnoludków do ZOO Email

W dniu 14 czerwca dzieci z grupy ,,Krasnoludki" wraz ze swoimi Paniami wybrały się na wycieczkę do ZOO w Zamościu SmileSmileSmile

Celem wycieczki była obserwacja i czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą, zapoznanie dzieci ze światem zwierząt i roślin oraz rozbudzanie zainteresowań różnorodnością gatunków zwierząt. Zwiedzając ogród zoologiczny przedszkolaki poznały wiele gatunków zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata.

Bardzo wesoło było w akwarium, "strasznie" w terrarium, ciekawie na wybiegach niedźwiadków, kangurków, lwów, tygrysów i żyraf, a śmiesznie w małpiarni. Paw pięknie eksponował swój ogon czym bardzo zachwycił zwiedzających. Wielką atrakcją dla naszych najmłodszych był tygrys, który zza szyby machał "łapką" do przedszkolaków. Dzieci reagowały bardzo spontanicznie: od radości, zachwytu, zdziwienia do niepewności.

Wycieczka do ZOO była doskonałą lekcją przyrody dla najmłodszych przedszkolaków oraz kolejną ciekawą przygodą, jaką przeżyły nasze najmłodsze pociechy. To także doskonała okazja do utrwalania reguł kulturalnego zachowania się w miejscach użyteczności publicznej. "KRASNOLUDKI" zadowolone i pełne wrażeń wróciły do przedszkola.

Poprawiony: wtorek, 03 lipca 2018 21:02
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 174 gości 

Tylko dla pracowników