"Krasnoludki" i "Słoneczka" żegnają przedszkole Email

„Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno, a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno. ”

Dzień 21.06.2018 r. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty i  radosny.  W naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość - „Zakończenie roku szkolnego dla dzieci pięcioletnich z grupy ,,Krasnoludków" oraz ,,Słoneczek" Smile

Trzy wspólnie spędzone lata szybko minęły.  Był to czas niezwykły i niezapomniany zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się bowiem trzyletni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań oraz wspólnej pracy. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków.

Przedszkolaki z grupy ,,Krasnoludki" i ,,Słoneczka"  pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był Polonez, wiersze, tańce i piosenki.

Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki i zdjęcia. Były także życzenia i podziękowania ze strony p. Dyrektor oraz Rodziców. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć,  aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni SmileSmileSmile

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 166 gości 

Tylko dla pracowników