Planetarium - Kosmos na wyciągnięcie ręki Email

8.11.2018r. nasze przedszkole odwiedziło niezwykłe małżeństwo Dr Wojciech Król i Dr Agnieszka Kidzińska-Król, które pod kopułą planetarium zaciekawiło nasze przedszkolaki astronomią. Podczas seansu dzieci wysłuchały opowieści o niebie, zjawiskach jakie obserwujemy na jego tle oraz obiektach jakie widzimy w rozgwieżdżoną noc na sferze niebieskiej. Wrażenia po podróży odbytej w przestworza wpłynęły na sposób pojmowania wszechświata przez dzieci, pobudziły ich wyobraźnię, zaciekawiły i zainspirowały do zdobywania i przyswajania nowych informacji na temat kosmosu.

Dziękujemy za dostarczenie takich wrażeń Smile

Poprawiony: wtorek, 13 listopada 2018 18:55
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj2315
mod_vvisit_counterW tym tygodniu12306
mod_vvisit_counterW tym miesiącu78269
mod_vvisit_counterWszystkich1940486

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 166 gości 

Tylko dla pracowników