"Rzepka" Email

Młodzi aktorzy z koła teatralnego przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek oraz pracowników przedszkola inscenizację utworu „Rzepka” J. Tuwima.

Inscenizacja przeplatana była krótkimi utworami nawiązującymi do występujących w przedstawieniu postaci. Przedszkolaki po raz kolejny wykazały się ogromną odwagą i pomysłowością w naśladowaniu granych przez siebie bohaterów. Przedstawienie rozbawiło widownię i zostało nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Poprawiony: poniedziałek, 11 lutego 2019 20:03
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1749
mod_vvisit_counterW tym tygodniu12749
mod_vvisit_counterW tym miesiącu53075
mod_vvisit_counterWszystkich2006318

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 297 gości 

Tylko dla pracowników