„Słoneczka” w Radiu Lublin Email

W dniu 1 kwietnia grupa „Słoneczka” wybrała się do siedziby Radia Lublin SA. Celem wycieki było poznanie zawodu dziennikarza radiowego oraz tajemnic radiowych. Atmosfera była wspaniała!

Po zakamarkach Radia Lublin oprowadzał nas Pan Sebastian Pawlak, a sympatyczni pracownicy radia opowiadali o swojej ciekawej i fascynującej pracy. Przedszkolacy mogli na własne oczy zobaczyć jak wygląda studio, z którego prowadzone są programy radiowe, rozdzielnię, dzięki której możemy słuchać radia z różnych zakątków naszego regionu, a także profesjonalne studio nagrań. Pracownicy Radia zapewnili dzieciom niesamowite wrażenia, dzieci nagrały piosenkę w profesjonalnym studiu nagraniowym oraz przy okazji wizyty w Radiu Lublin odwiedziły regionalną rozgłośnię radiową Radio Freee, należącą do spółki Polskie Radio Lublin SA, skąd będąc na antenie „na żywo” pozdrowiły mieszkańców Lublina.

Podczas wizyty w radiu mieliśmy okazję zobaczyć znanych dziennikarzy radiowych a wśród nich Panią Ewę Dados pomysłodawczyni i autorkę akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę oraz Kawalera Orderu Uśmiechu. Wizyta sprawiła dzieciom mnóstwo radości. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie.

Poprawiony: sobota, 06 kwietnia 2019 12:44
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj785
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9268
mod_vvisit_counterW tym miesiącu62356
mod_vvisit_counterWszystkich2454287

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 219 gości 

Tylko dla pracowników