Wizyta „Słoneczek” w salonie kosmetyczno-fryzjerskim Email

W ramach poznawania różnych zawodów nasza grupa wybrała się do pobliskiego zakładu kosmetyczno-fryzjerskiego „Sekrety Piękna”, gdzie bardzo miło przyjęła nas właścicielka salonu Pani Karolina Myć-Porębska.

Przedszkolaki zwiedzając salon mogły zobaczyć jak wygląda gabinet w którym pani kosmetyczka wykonuje zabiegi na twarz i stopy, pokój w którym wykonywane są makijaże oraz solarium, zobaczyliśmy także jak wykonywany jest profesjonalny manicure oraz pielęgnacja włosów. Na zakończenie wizyty na dzieci czekały słodkości w postaci lizaków i cukierków. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Karolinie za przybliżenie swojego zawodu naszym przedszkolakom i poświęcony nam czas.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1589
mod_vvisit_counterW tym tygodniu15346
mod_vvisit_counterW tym miesiącu67293
mod_vvisit_counterWszystkich2180263

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 156 gości 

Tylko dla pracowników