Wycieczka do Księgarni Email

Dnia 30 kwietnia „Muchomorki” wybrały się na wycieczkę do Księgarni. Naszym celem było zapoznanie z pracą księgarza i wyposażeniem księgarni. Przedszkolaki chętnie oglądały kolorowe książki, kolorowanki, gry planszowe i atrakcyjne zabawki. Na koniec samodzielnie zakupiły potrzebne materiały plastyczne. Teraz już wiemy, że w księgarni książki kupujemy, a w bibliotece je wypożyczamy.

 

Dnia 30 kwietnia „Muchomorki” wybrały się na wycieczkę do Księgarni. Naszym celem było zapoznanie z pracą księgarza i wyposażeniem księgarni. Przedszkolaki chętnie oglądały kolorowe książki, kolorowanki, gry planszowe i atrakcyjne zabawki. Na koniec samodzielnie zakupiły potrzebne materiały plastyczne. Teraz już wiemy, że w księgarni książki kupujemy, a w bibliotece je wypożyczamy.

Poprawiony: czwartek, 09 maja 2019 06:23
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1529
mod_vvisit_counterW tym tygodniu15286
mod_vvisit_counterW tym miesiącu67233
mod_vvisit_counterWszystkich2180203

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 138 gości 

Tylko dla pracowników